Základní kurz bezpečného lezení


Základní kurz bezpečného lezení

Kurz pro začátečníky.

Tento kurz je určen především pro úplné začátečníky. Prvními lezeckými krůčky vás provede zkušený certifikovaný instruktor, který sestaví kurz dle vašich přání a dovedností. Seznámíme vás s lezeckým vybavením a základními technikami bezpečného lezení ve skalách a na umělé stěně. Veškeré lezecké vybavení vám rádi zdarma zapůjčíme!

Co potřebujete vědět


1

Tento kurz je sestaven z pěti dvouhodinových lekcí na umělé stěně nebo je můžeme spojit do jednoho naučného víkendu ve skalách.

2

Pokud máte své lezecké vybavení vemte ho s sebou. Jestli vám něco chybí, rádi vám chybějící vybavení zdarma zapůjčíme.

3

V srdci Adršpašských skal nebo na umělé stěně Na Nivách v Trutnově.

4

Seznámíte se s lezeckým vybavením a jeho správným používáním, naučíte se navázat na lano, jistit a zalezeme si. Součástí kurzu je bezpečný výstup i sestup a mnoho dalších užitečných informací, které vás vtáhnou do světa lezení!

5

Náš základní tábor se rozkládá v kultovním lezeckém kempu U Stránských (Pod Skalama 99, Dolní Adršpach), kde začíná každý náš skalní kurz nebo na lezecké stěně Na Nivách v Trutnově (Na Nivách 568, Trutnov).

6

Sportovní oblečení do přírody nebo na sportoviště. Do skal pevnou obuv, pití, svačinu, dobrou náladu a chuť se něco nového naučit.

CENÍK: Základní kurz

STĚNA

3000/5x2hod.

Individuální kurz 5000Kč.

Kurz probíhá na umělé stěně.

KURZ PROBÍHÁ OD 1.11.2019

SKÁLY

4000/Víkend

Individuální kurz 6000Kč.

Kurz probíhá v přírodě.

REZERVOVAT