UŽ V TOM LÍTÁM


Už v tom lítám

Kurz pro pokročilé.

Zakoukali jste se do lezení a už v tom lítáte tak, že nejde přestat? Tento kurz navazuje na základní kurz bezpečného lezení a ještě víc zdokonalí vaše lezecké dovednosti a techniky. Začnete konečně lézt na tom správném konci lana a zážitek z lezení bude o to svobodnější a intenzivnější.Tento kurz je určen pro lezce se základními znalostmi lezení, kteří se chtějí na stěně nebo v skalách osamostatnit a lézt bezpečně sami.

Co potřebujete vědět


1

Tento kurz je sestaven z pěti dvouhodinových lekcí na umělé stěně nebo to můžeme spojit do jednoho náučného víkendu ve skalách.

2

Pokud máte své lezecké vybavení, vemte ho s sebou. Jestli vám něco chybí, rádi vám chybějící vybavení zdarma zapůjčíme.3

V srdci Adršpašských skal nebo na umělé stěně Na Nivách v Trutnově.

4

Na kurzu se naučíte teoretickou přípravu, pohyb a orientace ve skalách, výběr správných cest, lezení "na prvním", založení štandu, slanění se sebejištěním a další know-how, které se vám bude hodit....

5

Náš základní tábor se rozkládá v kultovním lezeckém kempu U Stránských (Pod Skalama 99, Dolní Adršpach), kde začíná každý náš skalní kurz nebo na lezecké stěně Na Nivách v Trutnově (Na Nivách 568, Trutnov).

6

Pohodlné sportovní oblečení, pevnou obuv, pití, svačinu, dobrou náladu a chuť se v lezení zdokonalit.

CENÍK: Už vtom lítám

STĚNA

3000/5x2hod.

Individuální výuka 5000Kč

Kurz na umělé stěně.

REZERVOVAT

SKÁLY

4000/Víkend

Individuální výuka 6000Kč

Kurz v přírodě.

REZERVOVAT